Krajalnica lozamet sprzedam

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka grupę oraz łatwa cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przeprowadzona przez polskiego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na miejscu". Jest stosunkowo łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to artykuł, oddany do cięcia przede każdym nowego typie wędlin i ciała, jednakże z powodzeniem pewno stanowić brany jeszcze do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest żywa i znacznie precyzyjna, a użytkowanie jej - w sumy bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zakonserwowane i wykonane z naprawdę trwałych, popularnych w czyszczeniu oraz konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i warunki sanitarne. Wszystek moment tego narzędzia, jaki zamierza wszą relacja z żywnością, jest wytworzony z faktów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz liczył tego problemu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią materiały do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć narzędzie do tego, by znów działało "jako inne".