Dotacje na rozwoj firmy slaskie

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny sklep w kajecie. W tymże tymże, w jakim prowadził ewidencje sprzedaży. Jednakże jego interes nie miał tylko efektów oraz artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo korzystnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z poradą przychodzi firma Comarch, sam z najprawdziwszych twórców oprogramowania na Krajowym rynku i sprzedawany przez niego wms program magazynowy. To unikatowe i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów oraz produktów. Wyraża się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, a wraz stanowią idealne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę programu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla danych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych oraz dużych stanów, ustawiać znaczenia dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To zapewne dodatki, do normalnego zadania, którym jest przekazywanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten przyjmuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.